wtorek, 7 grudnia 2010

NADCHODZĄ SZCZENIACZKI! CZYLI O FURII W ROLI PANI MATKI :)

No i nic dziwnego,że się siedziało i się wyło! Się w ciąży jest, to humory mieć można! Się dzieci spodziewa, to nic dziwnego, że się szuka winowajcy! Bo niby co? Ma Furia sama wychowywać?! Facet się ulotnił, to co było robić? Trzeba było wyciem przywołać do porządku, żeby szanowny gentleman się opamiętał i wziął odpowiedzialność!:)No pech, że Słowacja daleko i nie słyszał, no pech... A tak całkiem serio serio, to teraz wiemy już na pewno:) Byliśmy z Fusiejką  na USG i takie oto mamy piękne zdjęcie! Według wszelkich znaków na niebie i ziemi, maluchy przewrócą nasz dom do góry nogami w pierwszych dniach nowego roku, czyli przy naszym szczęściu albo dokładnie w Sylwestra, albo w Nowy Rok:):):)

 Oj tam, że mało wyraźne, oj tam,  ale za to radość jaka!  Fusiejka oglądnęła zdjęcie i doszła do wniosku, że po pierwsze, to chyba nie jej, bo jakieś brzydkie a jej by było ładniejsze. NO ALE skoro tak się upieram że jednak jej, to w takim razie teraz,  to ona już  może tylko i wyłącznie leżeć, jeść, tyć i pachnieć! Nic robić nie będzie! Się jest w ciąży to trzeba korzystać!  Potem, to się będzie miało pełne ręce roboty i maluchy przyssane do cycków - no taka średnia perspektywa spędzania wolnego czasu jak na naszą księżniczkę.;)

9 komentarzy:

 1. Biedna Fusiejka. I w diabły poszła cała figura. Powiedz je Ago, że dzieci z wiekiem ładnieją, tylko tak na początku podobne do ojca podobne, później są coraz ładniejsze.

  Swoją drogą, to nie spodziewałam się po Was, jako po opiekunach, że pozwolicie, by jakiś samiec uwiódł Furię i zostawił. A nie można było drania do stajni zamknąć?! Co za życie.
  Maniek mi właśnie powiedział, że on kocha Furię i godzi się dać nazwisko i adoptować dzieci.
  Karolek też chce dać nazwisko. Ale dzieci nie chce, bo nie lubi płaczu w nocy.

  Buziaki

  PS Maniek ma polskie nazwisko, to może jednak Mańka weźmiecie?
  PPS Zagraniczne Karolka to taki prestiż trochę.
  PPS Choć Karolek w tłumaczeniu, to się nazywa podwójna beczka, Furia może się nie zgodzić. To może jednak Mańka lepiej?

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!!! No to się będzie działo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gwałtu rety ale będziecie mieli armagedon!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wielkie gratulacje rychłego powiększenia się watahy wilków :) Czekamy na kolejne wyniki USG reszty ssaków ;) Pozdrawiam! PS. Czy zakupiliście już dla Żaby zapas stabilizatorów nastroju, żeby biedna też nie zaczęła wyć? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tekla powiedziała, że już nigdy w życiu się do Mańka nie odezwie i na znak protestu poszła zakopać obróżkę, którą od niego dostała (na szczęście wykopałam obrożę, jak Tekla poszła spać, bo Maniek się nieźle wykosztował i szkoda mi było). Powiedziała też, że dzieci są takie brzydkie, jak Furia i że z taką suką to żaden pies by nie wytrzymał i dlatego Hitt ją rzucił. Elza tylko pomachała ogonem (w PRAWO!!) i powiedziała, że już nie może się doczekać następnego spotkania... :D Ech, te baby...!

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdeczne gratulacje:) Piękny czas przed Wami:):)
  Pozdrawiamy
  Anula& Cantos& Nuna&Izzy

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :D

  Swoja droga patrzyliscie na zdjecie z USG dokladnie? Bo jak dla mnie to to male cos w srodku przypomina biegnacego konia z zadartym ogonem - patrzacego na swoj zadek ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Aleście dorobili ;P teraz to macie prze....kichane ;)
  NataszkaR

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje dla Fusiejki!!! i dużo cierpliwości dla opiekunów;)

  OdpowiedzUsuń